^ Back to Top
facebook

Rodzaje filmów

 

Współczesny film ślubny to już nie tylko ślub, pierwszy taniec, pierwszy pocałunek i pijani goście. Oferta profesjonalnych firm, które oferują wideofilmowanie i zdjęcia ślubne są znacznie większe i mocno urozmaicone.

 

 

Nowoczesne wideofilmowanie nowy sącz ślubu i wesele w sposób stanowczy potrafi łamać wszelkie przyjęte stereotypy i przyzwyczajenia do tradycyjnego, stonowanego obrazu. Nowe technologie, nowe pomysły i większa otwartość klientów pozwala na znacznie więcej.

 

Fotograf i kamerzysta, którzy w nowoczesny sposób kręcą film ślubny oraz wykonują zdjęcia ślubne mają dzięki temu zdecydowanie większe pole do popisu. Filmy ślubne, które można uznać za nowoczesne to np. film ślubny fabularyzowany, film krótki – do 1h (skupiający się na najważniejszych fragmentach ślubu i wesela), film komediowo-romantyczny itp. W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń w kwestii tematyki filmu oraz jego formy. Wcześniej należy jedynie zweryfikować zamiary z możliwościami kamerzysty i fotografa, którym zlecimy wykonanie zlecenia.